Każdy na końcu/początku roku robi sobie postanowienia noworoczne. Nie będę palił, pił, będę się uczyć, tańczyć, schudnę. Jednak czy chociaż jedno z tych zostało kiedyś zrealizowane. Czy to tylko puste słowa ?? Mam dla ciebie zadanie. Zastanów się dziś lub jutro nad swoimi postanowieniami. Czy zrealizowałaś te , które postanowiłaś sobie na 2013 rok ? Dziś wieczór miej dzień refleksji.

Mój rok 2013
Postanowiłam sobie m.in , że schudnę——> postanowienie zrealizowane :)
będę się lepiej uczyła—————-> zrealizowane :)
To tylko przykłady moich postanowień. Z 5 zrealizowałam 3,5 :) Jest to dla mnie dobry wynik :D
Dziś już przeczytałam te postanowienia. Przemyślałam je. Również otworzyłam mój słoik „dobrych wydarzeń” . Uśmiechów i wspomnień nie było końca. Te kartki zmoczyłam i wyrzuciłam. Dlaczego ? Bo nie chcę patrzeć wstecz. Już dziś zaczynam nowy rok 2014 ! Postanowienia zostały napisane. Nie napiszę wam jakie. Dopiero za rok dam wam znać czy zostały one zrealizowane..

Ty !! Już dziś przemyśl swoje postępowanie 2013 roku. A gdy wybije godzina 0:00 nie patrz na rok 2013. Patrz co ma być w roku 2014. Jakie postawisz sobie cele ? Czy je spełnisz ? To zależy tylko od ciebie. Ja postanowiłam sobie 3 najważniejsze. I tylko ode mnie zależy to czy je spełnię. Już od 2 stycznia zaczynam jedno z trzech. Dam radę chociaż będzie trudno !!